Hogwarts
Merhaba !

SHA'ya Hoşgeldin ! (:
SHA'ya üye olmak için hemen aşağıdaki Kayıt Ol butonuna tıkla!
Üyeysen giriş yapmak için Giriş Yap'a tıklaman yeterli!

İyi Eğlenceler ! (:

Hogwarts

Hogwarts Rpg Oyunu

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SeraLar *

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lily A. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: SeraLar *   Perş. Tem. 10, 2008 6:42 pm

Lil, dersler başlamadan önce, bitkibilim seralarını gezmek üzere yola koyuldu. Yolda giderken yağmur çiselemeye başladı.
"Oley! Yağmurda yürümek en sevdiğim şey !!"
Lil, adımlarını daha da yavaşlatarak, ama etrafına, ama gökyüzüne bakarak seralara ulaştı. Yağmur çiselemeyi bırakmış, doluya dönüşmüştü. Lil, adımlarını hızlandırdı. Cünkü sanki yağmur damlaları beynine civi batırıyordu.
"Acele etmeliyim...."
Koşar adımlarla seraya vardı Lil. Seraya girince rahatlamıştı, ne de olsa seranın üstü kapalıydı. Güzel çiçek kokuları arasında çiçek türlerini incelemeye başladı. Çiçekleri gerçekten çok seviyordu. Hele de inceleyip sonradan araştırmayı...
Kullanıcı profilini gör
Jimena C. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 11:23 am

Jimena, gölde gezinmeyi bırakıp, en yakın yere Bitkibilim Sera'larına vardı. Bir silulet görüyordu ama kişiyi tam olarak çıkaramamıştı. Yağmur, tüm hızıyla cüppesini yıkarken, Vansları çamurda dibe giriyordu.

Bitkibilim Serasının önüne geldiğinde plastikle kaplanmış sera, yağmur sularını engelliyordu. Kapşonunu çıkardı ve silulete doğru yürüdü. Elbette ki, bu kardeşi Lil'di. Tipik bir 'L'moné' olarak, haylazlık yapacağı sınıfı geziyordu. Jimm, cüppesini çıkardı ve Lil'in arkasından

"Selam Lil"

diyerek bir kütüğe oturdu. Bitkiler, Jimena'nın getirdiği çamurda boğuluyorlardı.

"Ne yapıyorsun?"
Kullanıcı profilini gör http://catlakazan.ogameforever.com/index.htm
Lily A. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 1:34 pm

Lil, ilginç bir çiçeğe dalmış, onu nasıl kullanabileceğini düşünürken Jimm'in sesiyle irkildi.
"Selam Lil"
Lil arkasını dönene kadar Jimm bir kütük bulup oturmuştu. Her yanı çamur olmuştu. Çok haylaz ve bir o kadar da titiz kardeşi Lil, her zamanki gibi Jimm'e söylendi
"Jimm ! Lütfen bu pisliklerini öğretmenleri sinirlendirmek için kullan ! Beni değil !!!!"
Her zamanki gibi bu laflara aldırmayan Jimm gülmekle yetindi. Lil yeniden o acayip bitkiye döndü. Jimm'in çamurlarını gördükçe sinirleniyordu.
"Hey Jimm.. Bu bitkiye bir bak ! Bunu öğretmenler için kullanabiliriz !"
L'mone ailesinin 2 haylazı yine işler çevirmeye hazırlanıyorlardı. Jimm, Lil'in gösterdiği çiçeği incelemeye başladı...
Kullanıcı profilini gör
Jimena C. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 1:49 pm

Lily, hayli sinirlenmişti Jimena'nın çamurlu haline. Ne zaman sinirlenmemişti ki? Elindeki acayip bitkiyi bıraktığı gibi sinirle

"Jimm ! Lütfen bu pisliklerini öğretmenleri sinirlendirmek için kullan ! Beni değil !!!!"

Jimm, sadece gülümsemekle yetindi. Lily'i çıldırtmak da, kendini ona karşı kışkırtmak da kolaydı. Lily, tekrar elinden bıraktığı bitkiye döndü.

"Hey Jimm.. Bu bitkiye bir bak ! Bunu öğretmenler için kullanabiliriz !"

L'moné ailesi zaten, böyle işlerle ünlenmişti. Ekşi ve sulu şakalar... Jimena Lily'nin yanına hızla geldi. Ancak Lily'nin gözleri, onun çamurlu botlarını gösteriyordu. Jimena asasını çıkardı ve
"Aklapakla!" dedi botlarını hedefe alarak... Botları sanki görünmez bir mendille siliniyordu. Jimena gülümsedi ve bitkiye doğru ilerledi

"Vay canına!"

Clare Granger
Muggle

Kadın
Gercek İsmi : Merve

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 2:04 pm

cemrenin canı çok sıkkındı biraz yürümek istemiş ve ordan sonrada seraların yanına gitmek istemiştir.
Ama yağmur yağmaya başlamış ve yağmur şiddetle artmıştır.CEMRE kapalı alan seraların bölgelerine girmiştir ve orda Jimm görmüştür.

jimm çok sinirliydi.lily sinirlenmişti yanına gittim jimm?

Slm jimm neyin var?
jimmy sinirli söyleniyordu ve ağlıyordu.ve lilly geldi jimmye hala sinirliydi.

Ve cemre yağmur bitince çıkıp kapalı yerden seraların yanına gidip seraları inceledi derss için
Kullanıcı profilini gör
Jimena C. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 2:11 pm

Rpo: Şuan tanışmıyoruz ve ben ağLamıyorum Very Happy
Rp Kuralları
İma Kurallarına uy
Renklendirmelere dikkat et
Msn dili kullanma
-> Rp'ni 3. tekiL şahısın ağzından yapıyorsun unutma ve şimdiki zaman biçimini kullan...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 6:55 pm

neyse rplere devam

sarah yürüyordu ve içinden

''yağmur yağyor herhalde seralarda kimse olmaz'' dedi

ve yola koyuldu gittiğinde dedi ki içinden

''sanki ileride 3 kişi var'' dedi

biraz daha yürüyünce dedi ki

''a jimena cemre ve lily''

usulca oraya yaklaşdı ve birden önlerine geçip dedi ki

''kızlar beni görmüyosunuz nabersiniz nasılsınız'' dedi
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın
Gercek İsmi : Sıla
Hogwarts\'da Görevi : Müdire

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Cuma Tem. 11, 2008 8:54 pm

Rpo: Betimleme yapp !
Kullanıcı profilini gör http://hogwarts.playogame.com
Jimena C. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   C.tesi Tem. 12, 2008 12:39 pm

Konuşurlarken yanlarına onların yaşlarında bir kız ve profesör olduğunu sandıkları sarışın bir bayan geldi. Küçük kız konuşuyordu ancak, ne Lil ne de Jimm, hiçbir şey anlamamışlardı. Profesör

''kızlar beni görmüyosunuz nabersiniz nasılsınız''

Jimm sadece gülümsedi ve Lil'e neler oluyor tarzında bakış fırlattı. Sanki suç üzerinde yakalanmışlardı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeraLar *   C.tesi Tem. 12, 2008 1:05 pm

Sarah kimse konuşmadığından dedi ki

''aaa adam öldürmüyorum ne bu suskunluk'' dedi

susmuşlardı çünkü birden karşılarında sarahı görünce şaşırmışlardı

sarah ses gelmeyince yine dedi ki iyi misiniz böle neden sustunuz dedi
Lily A. L'mone
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   C.tesi Tem. 12, 2008 2:41 pm

RPo: Biraz uzun yazmayı dene
Kullanıcı profilini gör
Hilary Bellatrix Lovegood
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   C.tesi Tem. 12, 2008 8:03 pm

Luna Bhçeye Gezintiye Çıkmıştı.BitkiBilim Seralarına doğru ilerlemeye karar verdi.Etrafına bakınarak ilerliyordu.Bu güzel havada çimenlerin arasında ço kgüzel bir gezinti yapmıştı.BitkiBilim seralarına yaklaştığında Profesör Sarah İle iki öğrencinin konuştuğunu gördü.Yanlarına yavaş yavaş giderek:

''Günaydın Profesör Sarah.Günaydın Çocuklar.'' Dedi.Luna Gülümsüyordu.

Sonra Çocuklar Hep Birlikte ''Günaydın Profesör'' dediler.

Luna Hep Gülümseyen bir Profesördü.Çok sevecendi.Öğrencilerini çok seviyordu.Öğrencilerininde onu sevdiğini tahmin ediyordu.Luna Profesör Sarah'a:

''Profesör Azıcık Yanıma gelirmisiniz.Size birşeyler söylemem gerekiyor'' Dedi.

Luna ve Profesör sarah yavaş yavaş öğrencilerin yanından ayrıldılar.
Kullanıcı profilini gör http://www.sihirliboyut.turkforumpro.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeraLar *   C.tesi Tem. 12, 2008 10:52 pm

Sarah Lunaya söliyceğini söledikten sonra seralardan ayrıldılar çünkü ders başlıyordu Luna tılsım Sarah ise uçuş dersine gidiyordu ve yürürken sohpet ediyorlardı ve Sarah Lunaya=

''Lily ve Cemreye sanki onlara adam öldürüyormuşum gibi geliyor sanırım''dedi

Luna=

''yok bence onlar prof.larını severler'' dedi

artık varmışlardı ve artık sınıfa girdiler ve... Sarah=

''ders çıkışı yine seralarda buluşuruz''
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Paz Tem. 13, 2008 12:08 am

Rp Out: Renkleri biraz daha uyumlu yap
Harfler Nktalama işaretlerinden Sonra büyük Kullan

İn:

Luna Profesör sarah'a dönerek: ''Dersten sonra bir sürü işim var.Daha sonra konuşuruz Sarah Olur mu?'' diyte sordu.Luna Derse Girdi Çıktı.İşlerini bitirdi.Saraha söz verdiği gibi Seralara doğru yavaş yavaş gidiyordu.Erafta öğrenciler dolanıyordu.Bu Güzel havadan onlarda kendilerine göre yararlanmaya çalışıyorlardı.Karşıya baktı.Sarah orda duruyordu.Tek başına sessiz sessiz etrafı gözetliyordu. yanına yaklaştıLuan ve:

''Sarah!'' diye Seslendi.Profesör Sarah sessiz sessiz etrafı gözlerken birden bi ağırm duyması onu biraz korkutmuştu.Kendini Toparladı ve Profesör Luna'ya dönerek:

''Profesör beni korkuttunuz.'' dedi.Sözlerine Şöyle devam etti: ''Size bir kaç söyleyeceğim var.'' diyerek eliyle ileri işarat etti ve: ''İsterseniz ilerleyim ve size söyleyeceklerimi söyleyim Profesör'' dedi.

Yavaş yavaş seraların etrafında yürümeye başladılar.Profesör Sarah öğrenciler hakkında konuşuyordu.Ama söyledikleri olumluydu.Bütün öğrenciler çok zekiydi.Konuşmaları bittikten sonra Profesör Luna:

''Artık okula dönelim Profesör'' dedi ve okula doğru yol aldılar.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Paz Tem. 13, 2008 12:18 am

Yol boyunca ders hakkında bir çok şey konuştular.Sarah=

''Ben dersten sonra yine seralara gelirim ve öğrenciler orda olurlar büyük ihtimal genellikle o ders arasında çok geliyorlar sende gel dersler birazdan başlar şimdi''

Luna=

''Dersler yüzünden başımızı kaşıycak vakit yok çok yorucu oluyor''

Sarah=

Sen benden betersin okul müdiresisin ben sadece prof.um
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Paz Tem. 13, 2008 8:19 pm

Luna Düşünüyordu.Düşüne düşüne okula doğru ilerledi.Ve:

''Ben dersten sonra gelemem çok işim var.'' dedi.Sarahın onu anlayabileceğini düşünüyordu.Sarah sadece profesör olmasına rağmen çok işleri vardı.Ama Luna hem profesördü.Hemde okul müdiresiydi.Onun işi daha çoktu.Okula girdikleridne birbirinden ayrıldılar.Luna odasına gitti.Bir kaç kağıt vardı okuyacağı.Daha sonra yeni gelen öğrencilerle ilgilencekti ve daha bir sürü iş.

Boş vakit bulursa ya bitkibilim seralarına yada Göl kenarına gidiyordu.Oralara gidince rahatlıyordu.Derslerden uzak sessiz sakin dolaşıyordu.Helek güzel hacalarda tadına doyum olmuyordu.Bazen çok sıkıldığında göl kenarına gidip önceden yani öğrenciyken gittiği bir yer vardı.Hep oraya gidip eski günlerini hatırlıyordu.Kendi yaptıklarını hatırlayıp bazen hüzünlenip bazen gülüyordu.

Luna yine bir boş vakit bulmuştu.Eski çocukluk yerine gitmeye karar verdi.onun yerine giderken gizemli yerlerden geçiliyordu.Gizemli olması yani çok değişik bir güzelli olmasıydı.Buralardan yavaş yavaş gçti.Hemde eski çocukluk anılarını hatırlardı.Yerine geldi.Çocukken oturduğu yere oturu.Eski anılarını hatırlamaya başladı.

Tem o sırada arkasından biri ''Luna!'' diye seslendi.Birden ürkmüştü Luna . Bu ses ona pek tanıdık gelmemişti.Birde ses çok derinden geliyordu.Korkmuştu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeraLar *   Ptsi Tem. 14, 2008 4:00 pm

Ders başlamıştı ama Sarah ders notlarını Luna'ya vermeyi unutmuştu. Giderken tükürüğü boğızına kaçmış sesi kötü olmuştu. Yürüyordu ve o sırada sesini düzeltmeye çalışıyordu.Ve Luna'nın odasına vardı.Kapıyı çaldı kimse gir demedi ve Sarah çok şaşırdı.Kötü bir şey olduğundan korktu ve odaya girdi arkasını döndü kapyıı kapadı.Sonra konuşmaya başladı ve dedi ki=

''siz gelmeme izin vermiyince kötü bir şey olduğunu sandım ve korktum ve ders...''

Lafını tamamlıyamadı çünkü Luna yerinde yoktu çok şaşırdı ve korktu sonra odadan jet hızıyla çıktı ve hızlı hızlı yürüdü sesini düzeltememişti.Okulu aramaya başladı bir baktı Luna bir yerde oturup düşüncelere dalmıştı sarah=

''Luna'' dedi

Luna'nın şaşırdığını anlamıştı ve Sarah biraz daha uğraştı ve sesini düzeltti sonrada.

''oh be sesimi düzelttim beni tanıyamadığını anladım Luna'' dedi
Sponsored content

MesajKonu: Geri: SeraLar *   

SeraLar *
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası