Hogwarts
Merhaba !

SHA'ya Hoşgeldin ! (:
SHA'ya üye olmak için hemen aşağıdaki Kayıt Ol butonuna tıkla!
Üyeysen giriş yapmak için Giriş Yap'a tıklaman yeterli!

İyi Eğlenceler ! (:

Hogwarts

Hogwarts Rpg Oyunu

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dükkan Sahibi Alımı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın
Gercek İsmi : Sıla
Hogwarts\'da Görevi : Müdire

MesajKonu: Dükkan Sahibi Alımı   Ptsi Tem. 07, 2008 11:08 pm

Ad:
Soyad:
Hangi Dükkan:
Örnek Rp [en az 5 satır]:

dükkanlar
Çatlak Kazan
Madam Malkin'in Her Duruma Uygun Cüppeleri
Olivanders Asa Dükkanı >> Luna Lovegood
Weasley Şaka Dükkanı
Kaliteli Quidditch Malzemeleri Dükkanı
Sihirli Hayvanevi Dükkanı
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı
Gringotts Büyücü Bankası >> Hanna Beth
Kullanıcı profilini gör http://hogwarts.playogame.com
Emma Watson
Muggle

Kadın
Gercek İsmi : ZeLiha
Hogwarts\'da Görevi : Profesör

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Ptsi Tem. 07, 2008 11:46 pm

Ad:emma
Soyad:watson
Hangi Dükkan:Çatlak Kazan
emma bırgun bır iş peşine düşer.ve sonucunuu bulamaz.amaa ne olsudugunuu cok merak eder.heryeri arastrırr.ama sonucuu bulamaz.en sonunda bırılrnden yardım almak ıster.snra o kıseyle yardımlasaarak sorunun cevabını bulurlar.sonra
emma o kişiye cok teşekkür ederim ben hep aradım ama bulamıyordum sen nasıl buldunhemen dedi.sonra kız dedıkı zaten o soruyu ben cıkarttım cevabını bulmam cok kolay olu dedi..emma da cok sasırdı.ve dıger soruları cevaplamaya koyuldu...
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Salı Tem. 08, 2008 1:00 pm

çatlak kazanın sahibisin.
Emma Watson
Muggle

Kadın
Gercek İsmi : ZeLiha

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Salı Tem. 08, 2008 2:35 pm

tamam napıcam sımdı ben... Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Salı Tem. 08, 2008 3:07 pm

Oraya konu acıp, biseyler satıcaksın xD
Jacquelyn L. Marquesa
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Salı Tem. 08, 2008 9:12 pm

Ad: Jacquelyn
Soyad: Marquesa
İstediği Dükkan: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı
Örnek Rp:

Jacquelyn, o tertemiz dükkanının demirlerini kaldırmış, vitrininden içeriye özlem dolu bakışlarla bakıyordu. İçerisi o kadar temizdi ki, o tahtalara basmaya kıyamıyacaktı neredeyse. Henüz yeni doğmuş güneş, masaların üzerindeki camları aydınlatırken, çiçeklere bir süs oluyordu.

Jacquelyn kapının kilidini asasıyla kırdı ve kapıyı yavaş ve tedirgin bir biçimde açtı. Taze kurabiyelerin, o sinmiş kokusu tüm vücudunu esir etti sanki. Bu dükkanı almakla çok iyi birşey yaptığını biliyordu. derin nefes alarak, o tahta sandalyeleri indirmeye başladı. Her indirdiğinde tahtaların gıcırtısı kulak dolduruyordu.
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Salı Tem. 08, 2008 9:16 pm

Madam Puddifoot'un Çay Dükkanının sahibisn
Hayley Williams
Muggle

Kadın
Hogwarts\'da Görevi : Dükkan Sahibi

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Çarş. Tem. 09, 2008 5:04 pm

Ad: hayley
Soyad: williams
Hangi Dükkan: Flourish ve Blotts Kitabevi

(bunu başka bir sitede yaptığım rpden kopyaladım)

---BLANCHE'LERİN EVİ:ÖĞLE VAKTİNDE---

"Teyze!!Gene mi odamı topladın!"

Anastasie odasından teyzesine seslendi.Odası gene derli topluydu ve Anastasie odasının toplu olmasından -ne kadar garip olursa olsun- nefret ediyordu.Çünkü teyzesi odasını toplayınca bütün eşyalarının yerini değiştiriyordu boyuna.Anastasie de onları aramakla uğraşıyordu.Oda gene dağılmıştı işte.Toplama çabaları boşunaydı.Anastasie muggleların müzik dinlemek için kullandığı mp3 çalar adındaki eşyayı arıyordu her yerde.Yorganı dağınık,dolabı açık,kalem kutusu yerde -kalemler her yere saçılmış olarak- öyle kalmıştı.Ama bulamamıştı.

"Mp3 çalarımı gördün mü?"

Teyzesi şaşırmıştı bu soruya, "Neyi neyi?" Anastasie öfkelendi ve "Mp3 çaları diyorum,mugglelar kullanıyor,müzikli bir şey..." Bir sessizlik oldu,teyzesi dudağını ısırdı ve, "Ah,o mu?Gereksizdir diye onu atmıştım..." Anastasie, "Bir kere olsun benim adıma karar vermeyin!Bir kere olsun!" dedi sinirle."Benim olan şeyleri bana sormadan atma bir daha!"

"Sen nasıl konuşuyorsun öyle?"

Ansızın patladı teyzesi.Anastasie ilk kez biraz fazla ileri gittiğini anladı.Teyzesini çok kırmıştı. "Peki söyleyin küçük hanım,size yıllarca bakan kim?" dedi sakinleşmeye çalışarak."Size yıllarca rahat bir yaşam veren kim?" Haklıydı da ama bunun şimdi bir önemi yoktu.Anastasie tam özür dileyecekken teyzesinin bu sözleri üzerine birden içinde bir öfke kabardı.

"Ben,ben-umurumda bile değil!"

Bunları söylerken bağırdığının farkında değildi.Umursamıyordu bile.Kapıyı açtı ve -çarpmayı da ihmal etmeyerek- bahçeye çıktı.Dümdüz ilerledi ve düzenli bahçeden sağa ilerleyerek dış kapıya ulaştı.Yanındaki çiçekleri ezdi,ezdi ezdi.Çok sinirliydi bu gün,nasılsa birden öyle olmuştu.Sinirlenmişti birden.

"Bu büyüklerde bi' garip!"

Söylene söylene sokağa çıktı.Nereye gideceğini bilmiyordu,bir kaç sokağa saptı,kaybolmak umurunda bile değildi.İsterse karşısına bir sürü vampir çıksın,isterse Azkaban'a kapatılsın,hiç bir şeyi takmıyordu.Düz bir yola saptı ve karşısında sadece cadı ve büyücülerin görebildiği çatlak kazanı karşısında buluverdi.

---ÇATLAK KAZAN---

İçeri girmek için ilerledi.Muggle'la onu umursamıyordu bile.Anastasie de onları umursamıyordu zaten.Kimsenin onu görmemesine dikkat ederek eski hanın kapısını açtı ve kasvetli bir havaya sahip,içecek ve yiyeceklerin kokusuyla dolu odaya daldı.İçeride bayağı bir kalabalık vardı,pelerinlerine sarınmış,içki içen büyücüler,dedikodu yapan cadılar...

"Öff,amma kalabalık!"

Diye mırıldandı kendi kendine,bu gün hiç gülecek havası yoktu gerçekten.Arkalara doğru boş masalar gördü,ancak bu masalarda sandalye yoktu.Anlaşılan kalabalık sandalyeleri de diğer masalara çekmişti.Bu ne düzensizlik böyle!Başkalarını hiç düşünmüyorlardı nedense,Anastasie de masa masa dolaşıp sandalye istemeye başladı.

"Bir saniye lütfen?Şu boş sandalyeyi alabilir miyim efendim?"

Masa masa dolaştıktan sonra tanrıya şükür bir tane sandalye bulabilmişti.Masaya sandalyeyi çekti ve oturdu.Etrafına baktı sabırsızlıkla,kimse ne istediğini sormak için gelmeyince sinirlendi,yan masayla ilgilenen barmen toma bağırdı.

"Mr Tom!Mr Tom!!"

Sonunda Tom gelmişti.Ona gülümseyip sarı dişlerini gösterirken Anastasie bu iğrenç görüntüye gözlerini kapattı.Tom kıza baktı ve "Ne arzu ederdiniz?" diye sordu.Anastasie parmağııyla başını kaşıdı ve "Kaymak birası lütfen!" dedi Tom'a,Tom hemen gidip bir bardağa kaymak birası doldurdu ve özenle gelip bardağo Anastasie'nin masasına koydu.Anastasie "Teşekkürler..."dedi soğuk soğuk ve kaymak birasını yudumlamaya başladı.
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Çarş. Tem. 09, 2008 7:01 pm

Flourish ve Blotts Kitabevi sahibisn
İlkay Sipahi
Muggle

Erkek

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   C.tesi Tem. 12, 2008 12:29 pm

Ad: İlkay
Soyad: Sipahi
Hangi Dükkan: D&R

Bir Salı akşamı fakir bir çocuk evinde sesiz sesiz geziyordu.Birden karşına annesi çıktı. Yüksek sesle " Ali ne yapıyorsun burda?" dedi. Ali heyecanla " Kardnım çok açıktı anne" dedi. Anne hüzünlü bir tebessümle Ali'nin elininden tutup,kafasını usulca okşadı. " Oğlum dayanmalısın" dedi. Ali ağlayarak karnının kurultusuyla odasını boyladı. Annesi üzüntüden gece boyunca uyuyamammıştı.Bütün gece oğlunu düşüğnmüştü. hep çözüm aramıştı.Sonunda bir kara verdi.Hırsızlık yapmaya karar vermişti.Oğlunu aç bırakmaktansa hırsızlık yapmalıyım diyordu....
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   C.tesi Tem. 12, 2008 1:36 pm

D&R senin
(Seninki muggle sehrinde)
İlkay Sipahi
Muggle

Erkek

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   C.tesi Tem. 12, 2008 1:43 pm

SAĞOL ...
Kullanıcı profilini gör
Taylor Swift
Müdire
Müdire

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   C.tesi Tem. 12, 2008 2:35 pm

sagol-tesekkür etmenize gerek yok. görevimiz
Britney Spears
Muggle

Kadın
Gercek İsmi : ηαz
Hogwarts\'da Görevi : Dükkan Sahibi

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Cuma Tem. 25, 2008 4:48 pm

Ad:Britney
Soyad:Spears
Hangi Dükkan:Kaliteli Quidditch Malzemeleri Dükkanı
günlerden birinde Britneyin içinde bir sıkıntı vardı.. sonunda dayanamayıp quidditch macına gitti maç çok sıkıcı geçiyordu son anda ravenclaw ın attığı sayı ile hufflepuff
yenilerek elenmişti.. Britney hariç herkes evlere ve okullara dağıldı Britney yalnız stadta düşünüyordu sonra aklına birden
"neden quidditch malzemeleri satıp para kazanmayayım "dedi hemen dükkan sahibi alma bölümüne girip basvurusunu yaptı basvuru kabul edildi bos bir dükkan buldu ve isine basladı kaliteli ürünler sattığı için herkes ordan alısveris ediyordu... bir kac ay sonra britney gene isyerinde dururken siyah pardüsülü ve siyah takım elbiseli zayıf ama yüz hatları oldukca genis bir adam geldi Britney biraz sasırmıs birazda korkarak adamın yanına gitti ve "nasıl yardımcı olabilirim" dedi adam "ben en iyi quidditch süpürgeyi istiyorum fiyatı önemli değil" dedi Britney cok şaşırarak ona en iyi ama en pahalı süpürgeyi verdi ve "iste süpürgeniz" dedi adam " bunu bir yere ısmarlatsam siz gönderirmisiniz "dedi Britney "tabikide nasıl isterseniz sadece bana adresi verin" dedi adm adresi ve verilcek kişinin ismini verdi akşama doğru Britney elinde süpürgeyle adrese gitti adrese göre ev yıkık dökük bir evdi Britney adrese tekrar adrese baktı doğruluğundan emin olmak için.. "burası olsa gerek" der gibi bir bakışla evin zilini çaldı kücük bir cocuk kapıyı actı ve Britney:"....adında birini arıyorum onun evi burası mı "dedi çocuk" evet" dercesine basını salladı ve abisini cağırdı abisi tekerlekli sandalye ile geldi:"buyrun" dedi Britney bu hediye size dedi tekerlekli sandalyedeki cocuk hediyeyi açarken çok heyecanlanmadı gibi davrandı ama çok heyecanlıydı hediyeyi acar acmaz" inanmıyorum bu glas230 yani en hızlı ve bir okadar da pahalı olan süpürge iide bunu bana kim almıs olabilir "dedi Britney:"bilmem ama sizi çok ii tanıyan biri "diyip çocuğu yanağından öptü sevinmis gibi gözüken Britney yolda hıçkırıklara boğuldu...
Kullanıcı profilini gör http://www.popmundo.com
Hilary Bellatrix Lovegood
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Cuma Tem. 25, 2008 8:45 pm

Sesnindir
Kullanıcı profilini gör http://www.sihirliboyut.turkforumpro.net
Miley Cemre Cyrus
Muggle

Kadın

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Çarş. Ağus. 27, 2008 12:51 pm

Ad:Miley Cemre
Soyad:Cyrus
Hangi Dükkan:Sihirli Hayvan Evi Dükkanı
Örnek Rp [en az 5 satır]: Miley ilk defa bu kadar büyük bir okul görüyordu.Okul çok güzel ve göz alıcıydı.Okulu gezmeye koyuldu.Her gezdiği yere hayran kalıyordu.Burada neler yaşayacağını çok merak ediyordu.Birden aklına birşey geldi ve içinden ''Eyvah yetkili kişi ile görüşüp prof.luğa başlamalıyım'' dedi.
Ve yanından geçen çocuğa dönerek:
-Acaba yetkili kişinin odası nerede, dedi.
Çocuk:
-3. kat 2. oda, dedi.
Miley:
-Teşekkür ederim, dedi.Çocuk ona gülümseyerek yoluna devam etti.
Miley hızla merdivenden çıkarak 3. kata doğru yol alıyordu.Bir an düşündü heyecanlıydı.Ancak bu okul için gerekli özeliklere sahipti.Yetenekli, becerikli, çalışkan, azimli ve hırslıydı.Eğer inanırsa yapamayacağı hiçbirşey yoktu.Odanın önündeydi.Kapıyı çaldı.İçerden ''GİRİN'' sesini duydu.Sakince içeri girdi.Ve Müdire ile konuştu.''Ben Miley Cemre Cyrus.Okulunuza Dükkan Sahibi alımları başvurusu için geldim'' dedi ve kendisi ile ilgili gerekli bilgileri verdi.Daha sonra kabul edilip edillip edilmeyeceğini sordu.Henüz müdüreden cevap gelmemişti.Heyecanlıydı; fakat kendine güveniyordu.Müdürenin cevabını beklemeye koyuldu.
Kullanıcı profilini gör
gfhks9d
Muggle

Erkek

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   Cuma Mart 12, 2010 3:23 pm

adı:gfhks9d
dükkan:Sihirli Hayvanevi Dükkanı

bir zamanlar küçük bir çocuk vardı.çocuk 5 yaşlarında bişiydi.ama çok fakirdi.bir zamanlar fakir olan bu çocuk çooook büyüdü ve en sonunda dünya çapında bir dansçı ve pop şarkıcısı oldu o Mıchael Jackson dı
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Dükkan Sahibi Alımı   

Dükkan Sahibi Alımı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası